Drivewear


Na celém světě je přibližně miliarda řidičů a jejich počet neustále roste. Velmi mnoho dopravních nehod je způsobeno špatnou viditelností při jízdě. Světoví výrobci z optické branže vzali v úvahu tento problém a vyšli vstříc zákazníkům. Vytvořili unikátní brýlovou čočku DRIVEWEARTM, která zajišťuje ideální komfort při řízení za jakéhokoli počasí.

Čočka DRIVEWEARTM vznikla sloučením technologií dvou amerických firem: NuPolar – firma Younger Optics a Transitions Optical Technology.Žlutozelené zabarvení vysoce výkonné polarizační vrstvy NuPolar je šetrné k vašim očím a ideální při proměnlivých podmínkách. Při dešti a zatažené obloze zajišťuje vysokou propustnost světla, rozjasní obraz, zvýší ostrost předmětů i vidění do dálky. Za slunečného počasí redukuje nebezpečné odrazy světla z lesklých povrchů, zvyšuje kontrast a zlepšuje barevné vidění. Vrstva NuPolar zajišťuje absorpci 68% (a to i ve chvíli, kdy jsou částice fotochromu neaktivní).Díky unikátní technologii firmy Transitions Optical se nemožné stalo skutečným. Tato firma – světový lídr ve výrobě fotochromních čoček – vytvořila speciálně pro Younger Optics přelomový fotochrom, jehož molekuly se aktivují již za viditelného světla.

 

DRIVEWEARTM je první fotochromní čočka na světě, která se zabarvuje i za sklem auta.

Díky užití speciálního fotochromu čočka změní svou barvu na hnědou i za viditelného světla a absorbuje až 78% z něj. Při slunečném počasí snižují aktivované fotochromy intenzitu světla, které dopadá na oko řidiče. Tento efekt dále podporuje polarizační vrstva, která zlepšuje kvalitu vidění a vizuální komfort při jízdě autem.


 


DRIVEWEARTM poskytuje další, okamžitou ochranu pro vaše oči i poté, co opustíte vozidlo – aktivuje se standardní fotochrom Transitions. V závislosti na světelných podmínkách se absorpce světla může zvýšit až na 88%. Díky fotochromu reagujícího na UV světlo se čočka zabarví do červeno-hněda. Maximální stupeň zabarvení je srovnatelný se slunečními brýlemi.
  • Čočka DRIVEWEARTM v aktivním i neaktivním stavu blokuje 100% škodlivých UV paprsků v jakékoli situaci a maximálně tak zajišťuje ochranu očí, ať už jste venku, či jedete autem.
  • Stupeň zabarvení čočky DRIVEWEARTM závisí na intenzitě slunečního a viditelného světla.
  • Výrobce kvůli značné míře počátečního zabarvení nedoporučuje užívat čočky při noční jízdě.

  •  DOSTUPNOST:


    Čočky DRIVEWEARTM jsou v nabídce firmy JAI KUDO dostupné v indexu 1.50: jako jednoohniskové výrobní čočky nebo jako progresivní, vyrobené pomocí technologie FreeForm (vnitřní progrese JAI KUDO WIDEVIEW).


  Čočky DRIVEWEAR jsou dostupné s povrchovou úpravou:  INVISIBLE, EXTREME, , HMAR a HC .
Copyright JAI KUDO 2010 - 2024