STAYCLEAN EXTREME UV

 

 

UV záření je jedním ze spektrální oblasti slunečního světla. Je velmi škodlivé, a jelikož je pro lidské oko neviditelné, není často spojováno s přímým ohrožením. Bohužel negativně ovlivňuje nejen kůži, ale i oči, které jsou nedostatečně chráněné a jsou také náchylné k různým nemocem (např. šedý zákal), stárnutí a vzniku očních vad. Na nepříjemné následky ze škodlivého UV záření jsou zvláště náchylní senioři, děti a osoby, které se zdržují více venku. Standardní čočky chrání zrak před paprsky procházejícími přes přední části čočky, ale nechrání je již před odrazy od zadní strany, proto stojí zato doporučit zákazníkům super tvrzenou snadno čistitelnou povrchovou úpravu STAYCLEAN EXTREME UV.

STAYCLEAN EXTREME UV je moderní, super tvrzená snadno čistitelná povrchová úprava, která 100% chrání zrak před škodlivými účinky UV záření. Díky tomu, že je UV filtr nanesen na zadní stranu čočky, chrání oči před odlesky paprsků a zaručuje tak vynikající ochranu očí za všech podmínek, a to kdykoliv po celý rok.

DOSTUPNOST:

Povrchová úprava je dostupná na výrobních jednoohniskových, progresivních, bifokálních, relaxačních a kancelářských čočkách.


 

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024