Polarizace

 

 

 

Polarizační čočky společnosti JAI KUDO jsou produktem ideálním pro každého klienta, který potřebuje maximální ochranu zraku a současně i vysoký komfort vidění při silném oslnění jak v létě, tak i v zimě a za každých podmínek.
Standardní sluneční brýle bohužel neblokují oslepující odlesky – vznikající ve chvíli, kdy světlo dopadá na různý povrch (např. odlesky z mokré vozovky, z povrchové vody, sníh, sklo, kov apod.) Nezredukované světelné odlesky mají velmi špatný vliv na komfort vidění - zkreslují vidění tvarů a barev z důvodu oslnění. Odraz světla vytváří nebezpečí – hlavně pro řidiče, oslepující bílou záři nebo černé skvrny atd.

Řešením výše zmiňovaného problému je polarizační filtr, umístěný uvnitř brýlové čočky, který směruje světelné paprsky v jednom směru a tím minimalizuje odraz světla od jiných objektů a také zajišťuje vysoký komfort vidění při vyostřeném kontrastu, lepší viditelnost objektů a hloubkové vidění.

Polarizační čočky JAI KUDO chrání 100% před škodlivým UV zářením a zaručují pohodlný pohled bez nepříjemných odlesků, doporučujeme např. sportovcům, řidičům i osobám pracujícím ve venkovním prostředí na slunci a všem těm, kteří jsou citliví na sluneční světlo.

Polarizační čočky jsou ideálním řešením nejen pro řidiče, ale také pro cyklisty, lyžaře, vodáky, rybáře, cestovatele apod.

 

 

 

 

Polarizační čočky JAI KUDO jsou dostupné ve třech různých bázích 4, 6 a 8 a to jako:

  • 1.50 Polarizační jednoohniskové
  • 1.50 Polarizační HyperView

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024