Transitions XTRActive

Brýlové čočky Transitions® XTRActive® New Generation jsou nejtmavší samozabarvující se Transitions® čočky pro každodenní nošení. Aktivují se také uvnitř vozidla. Dosahují vysokého stupně zatmavení i při vysokých venkovních teplotách, podporují příjemnou úroveň jasnosti ve vnitřních prostorách a chrání také vaše oči tím, že blokují 100% UV záření.

Čočky Transitions® XTRActive® New Generation poskytnou řidiči vozidla příjemnou úroveň ztmavení. Ve skutečnosti 72% nositelů jsou s nimi při jízdě ve velmi slunném počasí spokojeni. Transitions® XTRActive® reagují jak na UV, tak i na viditelné světlo, což odůvodňuje fakt, proč jsou tmavší a aktivují se i za sklem automobilu. A je to také důvod, proč mají nepatrné zbytkové zabarvení v interiéru.

 
REAKCE PŘI RŮZNÝCH TEPLOTÁCH

• venku jsou stejně tmavé jako běžné sluneční brýle: 10% propustnost světla při 23°C
• dosáhnou rychle vysokého zatmavení i v horkých letních dnech: 20% prostupnost světla při 35°C
• zatmaví se i za čelním sklem automobilu až na 50% při 27°C na základě schopnosti reagovat jak na UV záření, tak na viditelné spektrum světla. Z bezpečnostních důvodů si v automobilu zachovají min. 50% propustnost světla.


Ztmavení čoček Transitions® XTRActive® New Generation za sklem automobilu může být ovlivněno celou řadou faktorů, včetně pozice řidiče v autě, tvaru a sklonu čelního skla, a samostatnými vlastnostmi skla použitého k výrobě čelního skla v automobilu.DOSTUPNOST:


V nabídce JAI KUDO jsou čočky Transitions XTRActive dostupné New Generation s povrchovou úpravou:IRON CLEAN, IRON CLEAN BLUE, EXTREME UV,  INVISIBLE, EXTREME, , HMAR nebo s lakovaným tvrzením HC.
Fotochrom je dostupný u čoček:

  • jednoohniskových
  • progresivních HYPERVIEW

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024