IRON CLEAN

 

 

 

 

 

 

 

POVRCH NOVÉ GENERACE

Čím by se měl odlišovat snadno čistitelný povrch nové generace? S jistotou musí reagovat na potřeby současných náročných uživatelů.

 

IRON CLEAN  

Díky novému polymeračnímu procesu, změně chemického složení vrstev a zdokonalení technologie jejich nanášení jsme dosáhli mimořádné kvality antireflexního povrchu, zejména v takových aspektech, jako je hydrofobnost a odolnost proti poškrábání. Rovněž se znatelně zvýšila propustnost světla (do 96%), díky čemuž je Iron Clean nejčirejším a snadno čistitelným povrchem ze všech dostupných v naší nabídce.

 

VÝHODY

• ŽIVOTNOST

Záruka kvality – 3roky

• ČIŠTĚNÍ

Ultra-hydrofobní vrstva povrchu Iron Clean „odpuzuje“ kapky od sebe. To je výsledek použití technologie, která zvyšuje kontaktní úhel, což usnadňuje stékání a odpařování vody z povrchu čoček. Takové vlastnosti povrchu umožňují snížit počet čisticích cyklů brýlí, a tím snížit riziko poškrábání čoček.

• ČIROST

Úroveň odražených paprsků – méně než 4% (96% propustnosti světla) - ovlivňuje nejen průhlednost čočky, ale také estetiku zbytkového reflexu. Je mírně tlumený.

• UV

Povrch Iron Clean zajišťuje velmi dobrou ochranu před zářením UV 400.

 

IRON CLEAN BLUE

Povrchová úprava nové generace určená pro spotřebitele, kteří denně používají mnoho elektronických zařízení s LED obrazovkami. Iron Clean Blue nabízí ochranu před škodlivým modrým světlem i proti UV záření. Navíc má všechny výhody povrchu Iron Clean, tj. Výjimečnou čirost a velmi dobrou odolnost proti poškrábání, a jeho čištění je mimořádně snadné.

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024